| Marka Adı: | Mingzhou |
| Model Numarası: | S12 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | USD10000~30000 |
| Paketleme Detayları: | Tahta Sandık, Palet, Karton, Plastik Kağıt |
| Ödeme Şartları: | T/T tarafından |
| Garanti | 12 Ay |
|---|---|
| Işın Kalitesi | 1,1m² |
| Hızlanma | 2.0G |
| Hoşgörü | ±0,02 mm |
| Başvuru | Metal Boru Kesimi |
| Ortam Sıcaklığı | 5–35°C |
| Lazer Jeneratör | BWT veya RECI veya MAX veya RAYCUS |
| Kesme Hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Etkili Kesme Uzunluğu | <6000 mm |
| Güç Kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |