| Marka Adı: | Mingzhou |
| Model Numarası: | S-12 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | USD10000~30000 |
| Paketleme Detayları: | Tahta Sandık, Palet, Karton, Plastik Kağıt |
| Ödeme Şartları: | T/T tarafından |
CNC 5 eksenli lazer boru kesme makinemiz, yuvarlak, kare, dikdörtgen ve özel şekilli boruların tam senaryo kesimini destekleyen yüksek hassasiyetli boru işleme için tasarlanmıştır.İthalat edilmiş fiber lazerlerle (1000W-6000W isteğe bağlı) ve önde gelen ışık kaynaklarıyla (e) donatılmıştır..g., Caplin, Raycus), ± 45° eğri kesimi, kesimi tamamlama, delik delme, kesişme hattı işleme ve ikincil öğütme olmadan tek bir geçişte eğri kesimi sağlar.Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu ±0.01mm, otomotiv, mühendislik makineleri, fitness ekipmanları ve diğer endüstrilerin karmaşık boru işleme ihtiyaçlarını karşılar, işgücü maliyetlerini önemli ölçüde azaltır ve üretim verimliliğini artırır.
| Garanti | 12 Aylık |
|---|---|
| Işığın kalitesi | 1.1m2 |
| Hızlandırma | 2.0G |
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Uygulama | Metal boru kesimi |
| Çevre sıcaklığı | 5-35 °C |
| Lazer Jeneratörü | BWT veya RECI veya MAX veya RAYCUS |
| Kesim Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Etkili Kesme Uzunluğu | <6000mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |