| Marka Adı: | Mingzhou |
| Model Numarası: | X-12Y |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | USD10000~30000 |
| Paketleme Detayları: | Tahta Sandık, Palet, Karton, Plastik Kağıt |
| Ödeme Şartları: | T/T tarafından |
Bu...Metal tüp lazer kesme makinesiMinimalist güvenlik pencereleri ve hırsızlık karşıtı ızgaraların üretimi için profesyonel olarak özel yapılmıştır.
En önemli noktaProfesyonel çizim tasarımına gerek yokMinimalist güvenlik pencereleri için standard kalıplar ve parametreler şablonları ile birlikte gelir.Yeni çalışanlar için eşiği büyük ölçüde düşürmek.
Geleneksel işleme ekipmanı ile karşılaştırıldığında, bu lazer boru kesme makinesiÜretim verimliliğini %30'dan fazla artırır., çizim, programlama ve tekrarlı hata ayıklama konusunda bol zaman tasarrufu.
Yüksek kesim hassasiyeti, pürüzsüz kesim ve hiç bir burrs olmadan kare borular, yuvarlak borular ve dikdörtgen borular kesme ve delme destekler.Minimalist güvenlik penceresi fabrikaları için ideal işleme ekipmanıdır., metal kapı ve pencere atölyeleri.
| Garanti | 12 Aylık |
|---|---|
| Işığın kalitesi | 1.1m2 |
| Hızlandırma | 2.0G |
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Uygulama | Metal boru kesimi |
| Çevre sıcaklığı | 5-35 °C |
| Lazer Jeneratörü | BWT veya RECI veya MAX veya RAYCUS |
| Kesim Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Etkili Kesme Uzunluğu | <6000mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |