| Marka Adı: | Mingzhou |
| Model Numarası: | X-12 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | USD10000~30000 |
| Paketleme Detayları: | Tahta Sandık, Palet, Karton, Plastik Kağıt |
| Ödeme Şartları: | T/T tarafından |
Bu Metal Tube Lazer Kesme Makinesi, özel olarak güvenlik pencereleri, hırsızlık karşıtı ızgaralar ve kare borular, yuvarlak borular ve dikdörtgen borularla metal kapı çerçevelerinin üretimi için geliştirilmiştir.Akıllı önceden ayarlanmış programı benimsemek,Profesyonel çizim tasarımına gerek yok, işçiler zengin teknik deneyim olmadan hızlı bir şekilde başlayabilirler.Üretim verimliliğini % 30 artırırMakine, yüksek kesim hassasiyeti, pürüzsüz bir kesim, istikrarlı çalışma ve çeşitli metal boru profilleri ile güçlü uyumluluğa sahiptir..Minimalist güvenlik penceresi fabrikaları ve metal boru işleme atölyeleri için ideal bir profesyonel ekipman.
| Garanti | 12 Aylık |
| Işığın kalitesi | 1.1m2 |
| Hızlandırma | 2.0G |
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Uygulama | Metal boru kesimi |
| Çevre sıcaklığı | 5-35 °C |
| Lazer Jeneratörü | BWT veya RECI veya MAX veya RAYCUS |
| Kesim Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Etkili Kesme Uzunluğu | <6000mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |