| Marka Adı: | Mingzhou |
| Model Numarası: | M12-Y |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | USD10000~30000 |
| Paketleme Detayları: | Tahta Sandık, Palet, Karton, Plastik Kağıt |
| Ödeme Şartları: | T/T tarafından |
Bu uygun maliyetli metal tüp lazer kesme makinesi güçlü uyumluluk ve istikrarlı sürekli çalışma özelliğine sahiptir.ve farklı malzemelerden özel şekilli borularGüvenilir sürekli çalışma performansı ile, uzun vadeli istikrarlı üretimi sağlar.Metal boru üretimi işletmeleri için genel üretim maliyetlerini düşürerek işleme verimliliğini önemli ölçüde artırmak.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Garanti | 12 Aylık |
| Işığın kalitesi | 1.1m2 |
| Hızlandırma | 2.0G |
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Uygulama | Metal boru kesimi |
| Çevre sıcaklığı | 5-35 °C |
| Lazer Jeneratörü | BWT veya RECI veya MAX veya RAYCUS |
| Kesim Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Etkili Kesme Uzunluğu | <6000mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |