| Marka Adı: | Mingzhou |
| Model Numarası: | Q12Y |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | USD10000~30000 |
| Paketleme Detayları: | Tahta Sandık, Palet, Karton, Plastik Kağıt |
| Ödeme Şartları: | T/T tarafından |
Yarım otomatik yükleme sistemi olan sıfır atık metal boru lazer kesicisi, malzeme atıklarını en aza indirerek yüksek verimlilikte, hassas boru kesimi için tasarlanmıştır.Endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, bu makine hammaddenin kullanımını en üst düzeye çıkarır ve üretim maliyetlerini azaltır. Yarım otomatik besleme sistemi, düzgün ve istikrarlı boru işlemeyi sağlar, yüksek kaliteli kesimler sağlar.Kompakt ve alan tasarrufu, herhangi bir boyuttaki atölyelere kolayca sığar ve çeşitli boru boyutlarına ve besleme modlarına uyarlanır, bu da merdiven korkulukları, koruyucu pencereler ve diğer hassas boru üretim ihtiyaçları için idealdir.
| Garanti | 12 Aylık |
| Işığın kalitesi | 1.1m2 |
| Hızlandırma | 2.0G |
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Uygulama | Metal boru kesimi |
| Çevre sıcaklığı | 5-35 °C |
| Lazer Jeneratörü | BWT veya RECI veya MAX veya RAYCUS |
| Kesim Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Etkili Kesme Uzunluğu | <6000mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |