| Marka Adı: | Mingzhou |
| Model Numarası: | Q12Y |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | USD10000~30000 |
| Paketleme Detayları: | Tahta Sandık, Palet, Karton, Plastik Kağıt |
| Ödeme Şartları: | T/T tarafından |
BuPaslanmaz çelik için yüksek hassasiyetli metal tüp lazer kesme makinesiSıvı paslanmaz çelik borular ve profiller için olağanüstü doğruluk ve temiz, çürüksiz kesimler sağlamak için tasarlanmıştır.Atık ve üretim maliyetlerini azaltırken malzeme kullanımını en üst düzeye çıkarır.
Çizimsiz akıllı işletim sistemi, operatörlerin karmaşık programlama adımlarını ortadan kaldırarak bir günden az bir sürede kesmeye başlamasına izin verir.ve kanal çelik dahil olmak üzere özel şekilli borular, I kirişleri ve açı demir, merdiven korkulukları, korkuluklar ve mobilya imalatı gibi çeşitli uygulamalara sorunsuz bir şekilde uyarlanır.
Kompakt, alan tasarrufu tasarımı, tüm boyutlarda atölyelere kolayca sığarken, istikrarlı lazer performansı tutarlı,hem düşük hacimli özel işlerde hem de yüksek hacimli endüstriyel üretimde yüksek kaliteli sonuçlar.
| Garanti | 12 Aylık |
| Işığın kalitesi | 1.1m2 |
| Hızlandırma | 2.0G |
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Uygulama | Metal boru kesimi |
| Çevre sıcaklığı | 5°35 °C |
| Lazer Jeneratörü | BWT veya RECI veya MAX veya RAYCUS |
| Kesim Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Etkili Kesme Uzunluğu | <6000mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |